reklama
reklama
Borovan.media
Exkluzivní byznysové informace
 

Tomešova síť prodejen tisku a tabáku chce do konce roku otevřít osm nových obchodů Hráči dne

13:07, 23. 11. 2022
Retail Aleš Borovan

Frančízová síť prodejen tabákových výrobků, tiskovin a loterijních služeb Traficon (společnost Traficon Tobacco Retail) pokračuje v expanzi na trhu v České republice. Do konce roku 2022 podle vlastních údajů otevře osm nových prodejních míst. Letošní rok uzavře s bilancí 17 nově otevřených prodejen a 6 kompletních rekonstrukcí spojených s modernizací a remodelingem stávajících prodejen.

V listopadu bude podle firmy otevřena nová prodejna u prodejny Penny Market v Mimoni a v Praze v Retail Parku ve Štěrboholech. Po kompletní rekonstrukci pak znovu otevře prodejna v Milovicích. Následně v prosinci dojde k otevření prodejen v Jihlavě, Ostravě, Žďáru nad Sázavou nebo úplně nově i ve Vratimově. Podle zástupců firmy do roku 2023 Traficon vstoupí s celkovým počtem 165 prodejen a s růstovým plánem na otevírání dalších obchodních míst po celém Česku. "Cílem společnosti je provozovat do pěti let celkem 250 prodejen," uvedl PR zástupce Traficonu Ondřej Hampl.

Traficon s udávaným obratem prodejen 2,1 miliardy korun (2021) je součástí české investiční skupiny DT-holding podnikatele Daniela Tomeše (foto). Ve svém portfoliu má společnosti realizující stavební a výrobní projekty, firmy poskytující investiční a realitní služby, vývojáře nebo dodavatele specializovaného softwaru pro obchod.