Borovan.media
Exkluzivní byznysové informace
 

TV Nova dotočila druhou řadu minisérie Iveta, diváci ji uvidí v první polovině 2023 Hráči dne

10:29, 17. 11. 2022

Produkční firma Barletta Productions producentů Maji Hamplové a Matěje Chlupáčka po 21 natáčecích dnech dotočila druhou řadu minisérie Iveta (foto) o někdejší popové zpěvačce Ivetě Bartošové. Tři díly zmapují osudy Bartošové v 90. letech. Titul vzniká pro streamovací platformu Voyo.cz (řada Voyo Originál), kterou provozuje televize Nova. Režii a scénář měl opět na starosti Michal Samir, kreativním producentem Voyo je Matěj Podzimek. Druhá řada minisérie se na audiovizuálním trhu představí v první polovině příštího roku.

"V první řadě byla Iveta vlastně ještě dítě. Teď je z ní žena, která si plní svůj sen," uvedla představitelka titulní role Anna Fialová. "Ve druhé řadě sledujeme zcela jinou Ivetu než v té první," doplňuje Samir."V první řadě jsme se loučili s Ivetou ve chvíli, kdy přišla o Petra Sepešiho. Druhá řada vypráví její příběh od začátku devadesátých let, kdy celá společnost, Ivetu nevyjímaje, prožívá celou řadu euforických změn."

V Ivetě 2 na diváky čeká kromě jiného celá řada tanečních a hudebních vystoupení, včetně duetu s Karlem Gottem, kterého si zahrál muzikant Ondřej Ruml. Skladatele Karla Svobodu ztvární Saša Rašilov a Ladislava Štaidla Ondřej G. Brzobohatý.