Borovan.media
Exkluzivní byznysové informace
 

TV Nova dotočila druhou řadu Pana profesora, začne ji vysílat na podzim Hráči dne

18:06, 8. 7. 2022
Televize Aleš Borovan

Televize Nova (majitel PPF) v těchto dnech v pražských Dejvicích dotočila druhou řadu rodinného seriálu Pan profesor (foto). Celkem vzniklo deset nových epizod. Po šedesáti třech natáčecích dnech míří další příběhy nekonvenčního a studenty milovaného chemikáře a fyzikáře Marka v podání Vojtěcha Dyka do postprodukce. Kromě něj se v seriálu objeví Beáta Kaňoková, Martin Pechlát, Matouš Ruml a Ondřej Bauer. Do učitelského sboru nově přibude učitelka angličtiny a němčiny ztvárněná Berenikou Kohoutovou. Druhou řadu Pana profesora pošle TV Nova do vysílání na pozim 2022.

Režii měl na starosti Branislav Holiček a Jan Haluza. Showrunnerem byl Bence Trunkó, producentkou Gabriela Košťál Duchoňová z Paprika Studios. Kreativními producenty TV Nova pro tento seriál jsou Michael Bütow a Lukáš Borovička.

První řada Pana profesora, která se na obrazovce televize Nova vysílala loni na podzim, podle stanice oslovila 28,58 procenta diváků u TV ve věku 15 až 54 let. S největším ohlasem se setkala u mužů ve věku 15 až 24 let (share 35,89 procenta).