reklama
reklama
Borovan.media
Exkluzivní byznysové informace
 

TV Nova na platformu Voyo.cz nasadí seriál o československém kanibalovi Hojerovi Hráči dne

08:55, 7. 12. 2023
Televize Aleš Borovan

Televize Nova na jaře 2024 nasadí do streamingu dlouho očekávaný seriál Metoda Markovič: Hojer (foto). Šestidílná série "vypráví příběh dopadení a usvědčení jednoho z nejděsivějších sériových vrahů normalizačního Československa Ladislava Hojera legendárním kriminalistou Jiřím Markovičem".

V hlavních rolích se představí Petr Lněnička, Petr Uhlík, Sarah Haváčová, Václav Neužil, Adam Mišík, David Prachař, Michal Isteník nebo Vojtěch Kotek. Režie Pavel Soukup, scénář Jaroslav Hruška. Kreativním producentem za Voyo.cz je Tomáš Hruška. Výkonnou produkci měla na starosti Blue Hills Pictures/Strong Images Lukáše Mráčka.

Druhým seriál, který se na jaře 2024 na Voyo.cz objeví, je třetí a závěrečná řada Ivety o československé/české popové zpěvačce Ivetě Bartošové. Scenář a režie Michal Samir, produkci zajišťovala Barletta Matěje Chlupáčka a Majy Hamplové. Kreativním producentem je Matěj Podzimek. Hrají Anna Fialová, David Prachař, Richard Krajčo, Filip Rajmont, Zuzana Zlatohlávková, Jana Stryková atd.