Borovan.media
Exkluzivní byznysové informace
 

TV Nova na počátku května začne streamovat Ivetu 2, připravuje i třetí řadu Hráči dne

09:01, 26. 4. 2023

TV Nova začne od 5. května streamovat na své platformě Voyo.cz druhou řadu minisérie Iveta (foto) o české/československé zpěvačce Ivetě Bartošové. Nová řada, která se věnuje její kariéře v 90. letech, má opět tři epizody. "První série byla o touze po slávě. Ta druhá je o touze po lásce a uznání. A o tom, na čem doopravdy záleží," uvedl autor scénáře a režisér Michal Samir. Ten, stejně jako u první řady minisérie, byl při přípravách pokračování v úzkém kontaktu s rodinami Ivety Bartošové a Ladislava Štaidla.

"Na rozdíl od první řady byla dvojka realizačně složitější. V devadesátých letech byla Iveta skutečně v centru dění, a nás tak čekalo mnoho lokací a situací, které svou výpravností převyšovaly rámec prvních tří epizod," uvedl výkonný producent Matěj Chlupáček z Barletta Productions.

V hlavní roli se opět objeví Anna Fialová, Štaidla si zahrál Ondřej Gregor Brzobohatý. V roli Karla Gotta pak exceluje Ondřej Ruml. Hereckou megastar devadesátých let, Rudolfa Hrušínského nejmladšího, si zahrál Oskar Hes, do hudebního skladatele Karla Svobody se převtělil Saša Rašilov.

Třetí a závěrečná řada minisérie je podle vyjádření TV Nova aktuálně v přípravách a její premiéra na Voyo je předběžně plánována na první pololetí roku 2024.