Borovan.media
Exkluzivní byznysové informace
 

TV Nova nasadí do vysílání druhou řadu kriminální série Odznak Vysočina Hráči dne

17:42, 22. 2. 2023
Televize Aleš Borovan

Na aktuálně reprízovanou první řadu krimiseriálu televize Nova Odznak Vysočina hned naváže řada druhá, vysílaná premiérově. První díl dvojky se na streamovací službě Voyo.cz objeví v neděli 26. února, v terestrice pak o týden později, tedy 5. března. První osmidílná řada krimiseriálu se na obrazovce objevila na počátku roku 2022. V průměru ji sledovalo 1,135 milionu diváků v cílovce 4+.

Produkční firmou Odznak Vysočina 2 (foto) je opět Bionaut Vratislava Šlajera (ten je se scenáristou Petrem Koubkem rovněž autorem projektu), kreativní producentkou Novy Iva K. Jestřábová. Režii měli na starosti Marek Najbrt a Andy Fehu (Shoky & Morthy: Poslední velká akce, Dáma a Král).

V hlavních rolích se objeví Monika Hilmerová, Simona Zmrzlá, Martin Hoffman, Michal Suchánek, Patrik Děrgel, Pavel Řezníček, Martina Jindrová nebo Pavel Batěk. Za kamerou stál Daniel Adam. Druhá řada Odznaku Vysočiny opět nabídne osm epizod. Jednotlivé díly jsou inspirovány skutečnými kriminálními případy, na jejichž věrohodnost dohlížela Renáta Miková, vrchní komisařka Krajského ředitelství Policie Jihočeského kraje.