Borovan.media
Exkluzivní byznysové informace
 

TV Nova odstartovala natáčení závěrečných dílů seriálu o Ivetě Bartošové Hráči dne

16:54, 15. 8. 2023

Jak jsme anoncovali již dříve: televize Nova začala točit třetí a závěrečnou řadu minisérii Iveta (foto) o české/československé popové zpěvačce Ivetě Bartošové. První klapka padla v budově Městského soudu v Praze tento víkend. Tvůrci v čele s režisérem a scenáristou Michalem Samirem se zaměřili na probíhající soudní spor právních zástupců Ladislava Štaidla a Ivety Bartošové o opatrovnictví jejich syna Artura. Ivetu pro nováckou streamovací Voyo.cz natáčí produkční společnost Barletta Productions s producenty Majou Hamplovou a Matějem Chlupáčkem. Kreativním producentem Voyo/TV Nova je Matěj Podzimek.

"Vždycky jsem si myslel, že ze všech řad Ivety budou scénáře a příprava té třetí zdaleka nejjednodušší. V tomto období je vše lehce dohledatelné, je tu nepřeberné množství videí, rozhovorů a záznamů. Ale opak byl pravdou. Dotýkáme se totiž toho nejkřehčího a nejkomplikovanějšího období, kterým si člověk může projít. Navíc většina veřejnosti má jasně ustanoveno, kdo je v tomto příběhu kladný, záporný a kdo za co může," uvedl Samir.

V hlavních rolích minisérie se opět objeví herečka Anna Fialová, která tak se svým předobrazem projde celkem přes tři dekády života. Fialovou ve třetí řadě nově doplní David Prachař jako Ivetin partner a majitel bezpečností agentury Josef Rychtář, dále Richard Krajčo coby oddaný Ivetin fanoušek Zdeněk Macura a Filip Rajmont jako někdejší bulvární novinář Pavel Novotný.