Borovan.media
Exkluzivní byznysové informace
 

TV Nova posílá na Voyo.cz slibnou minisérii Iveta o zpěvačce Bartošové Hráči dne

18:30, 5. 5. 2022

TV Nova od pátku 6. května nasadí na streamovací platformu Voyo seriálový titul, od kterého si hodně slibuje. První epizodu třídílné minisérie Iveta (foto) o zpěvačce Ivetě Bartošové diváci uvidí 6. května. Dva následující pátky bude uveden další díl. Stopáž dílu je cca hodina, což zavdává podnět ke spekulacím, že by se titul někdy později mohl objevit i v terestrice. Aktuálně však Iveta spadá pod značku Voyo Originál.

V hlavních rolích se objeví Anna Fialová (Bartošová) a Vojtěch Vodochodský (Sepéši). Dále Eliška Křenková, Miroslav Hanuš, Alena Mihulová, Igor Chmela nebo Robert Mikluš. Ivetu pro Voyo realizovali producenti Maja Hamplová a Matěj Chlupáček z Barletta Productions. Kreativními producenty Voyo jsou Michal Reitler a Matěj Podzimek.

"Velmi rychle jsme si uvědomili, že pokud chceme ten příběh odvyprávět, nezbude nám nic jiného, než jít za Ivetinou rodinou a zkusit se s nimi dohodnout. Protože plně respektuji, že jde o něčí soukromí. Měl jsem pocit, že když s projektem nebude souhlasit syn Artur a nedovolí jej, tak se může celý zastavit. Druhý krok byla jeho teta Ivana, Ivetina sestra," uvedl režisér Michal Samir, který na něm pracoval přes pět let.

Minisérie sleduje příběh Bartošové od prvních pěveckých kroků v rodných Beskydech, kdy se sestrou začíná navštěvovat školní sbor, přes průlom na festivalu Mladá píseň v Jihlavě z roku 1983 až po její partnerství s Petrem Sepéšim a vznik megahitu Knoflíky lásky.