Borovan.media
Exkluzivní byznysové informace
 

TV Nova přerušuje kvůli koronaviru natáčení seriálů Ulice a Ordinace Hráči dne

11:47, 17. 3. 2020

Další dopady pandemie koronaviru na televizní byznys. Televize Nova přerušuje k dnešnímu dni natáčení dlouhotrvajících seriálů Ulice a Ordinace v růžové zahradě 2. "Zdraví našich zaměstnanců, spolupracovníků a herců je na prvním místě. Předpokládáme, že k obnovení natáčení dojde po 27. březnu, respektive v závislosti na vývoji situace v zemi," sdělila ředitelka výroby TV Nova Monika Hasmanová.

Podle ní jsou oba seriály jsou předtočené s dostatečným předstihem tak, aby divák výpadek v natáčení nepocítil. Otázka bude, pokud mimořádná situace bude trvat dlouho, tak dříve nebo později předtočené díly seriálů televizi dojdou.

Vysílání Ordinace v růžové zahradě 2 zůstává neměnné, každé úterý a čtvrtek ve 20:20. Vysílání Ulice bylo s počátkem tohoto týdne z důvodu zabezpečení kontinuálního vysílání omezeno na první čtyři dny v týdnu. V čase pátečního vysílání nekonečného seriálu zařazuje stanice reprízu sitcomu Comeback (změna oproti předchozím plánům). Oba seriály vysílá TV Nova bez přerušení patnáctým rokem. Ordinace v růžové zahradě 2 začala od počátku letošního února prohrávat s konkurenčním seriálem TV Prima Slunečná, která se vysílá ve stejné časy.