Borovan.media
Exkluzivní byznysové informace
 

TV Prima roztočila nový seriál s prvky reality show z vojenského prostředí Hráči dne

08:42, 16. 7. 2021
Televize Aleš Borovan

Televize Prima začala točit nový seriál s prvky reality show z vojenského prostředí 1. mise (foto). Ve vysílání se objeví již na podzim 2021. Projekt sleduje "výcvik dvanácti mladých lékařů určených pro nasazení do prestižního mezinárodního oddílu. Dvanáct osobností, dvanáct příběhů, ale společný cíl: být jedním ze čtyř nejúspěšnějších, zasloužit se o místo v elitní jednotce".

„Novinka 1. mise je první a současně jediný český seriál, který dá divákovi poznat, jak obdivuhodná je profese vojenských lékařů a jak důležitá je jejich precizní a ve všech směrech náročná příprava," uvedla ředitelka obsahu skupiny Prima Lenka Hornová, která stála u zrodu myšlenky spojit seriálový příběh s principem známým z reality show.

"Obsadit do televizního seriálu rovnou dvanáct neokoukaných tváří je určitý risk, v případě 1. mise je ale o to menší, že se nám podařilo najít nejenom krásné, ale především talentované mladé herce. Jejich skupinu povede Pavel Řezníček, našimi divačkami milovaný Marek Němec a Jan Dolanský, jehož partnerku si zahraje Kristýna Leichtová, kterou jsme pro tuto roli oslovili záměrně, protože už z Ohnivého kuřete víme, jak skvěle mezi nimi funguje chemie," doplnil kreativní producent Ivan Vodochodský.