Borovan.media
Exkluzivní byznysové informace
 

TV Prima v roce 2022 nasadí novou originální show Mistři dílny a seriál Zoo Hráči dne

13:37, 4. 11. 2021

Televize Prima v roce 2022 pošle do vysílání dvě programové novinky - originální primáckou show Deam Team - Mistři dílny a nový seriál Zoo. "Nové pořady budou vlajkovými loděmi na další sezónu. Pořad Dream Team - Mistři dílny nemá svým pojetím obdoby za celou dobu existence skupiny Prima. Vybrali jsme celkem dvanáct mužů a žen, kteří mají takzvaně zlaté české ručičky a jsou těmi nejlepšími v řemeslných a rukodělných oborech. Seriál Zoo navazuje svým divácky atraktivním prostředím na úspěšné seriály, jako jsou Slunečná, Ohnivý kuře nebo Vinaři," uvedl ředitel Primy Marek Singer.

Dream Team - Mistři dílny představí šest žen a šest mužů. "Ti se v každém z osmi dílů rozdělí do dvou týmů - červeného a modrého, dostanou úkol a budou mít jen pár hodin na to, aby vyrobili něco, nad čím se bude tajit dech." Show bude moderovat Vojtěch Kotek (na fotce vlevo). Porotci budou architektka Kamila Douděrová a architekt, režisér a scénograf Šimon Caban (foto). Projekt pro televizi Prima natočila produkční společnost First Unit, režie se ujala Ivana Křenová. Kreativním producentem a dramaturgem pořadu je Ivan Vodochodský.

V hlavních rolích Zoo se představí Michaela Pecháčková a Eva Burešová, dále Lucie Polišenská, Pavla Tomicová, David Gránský, Štěpán Benoni, Sabina Laurinová nebo Marek Taclík.