Borovan.media
Exkluzivní byznysové informace
 

Tým komedie Prvok, Šampón, Tečka a Karel připravuje speciální projekci pro několik tisíc diváků Hráči dne

08:41, 4. 7. 2021
Film Aleš Borovan

Produkční a distribuční tým nové komedie Patrika Hartla Prvok, Šampón, Tečka a Karel (foto) připravuje speciální předpremiéru. V pátek 16. července proběhne v letním amfiteátru Lochotín v Plzni speciální "gigantická" projekce filmu pro několik tisíc diváků. Kapacita areálu kdysi bývala 30 tisíc lidí, aktuálně jsou kulturní akce venku omezeny na počet 5 tisíc diváků. "Já se prostě už nemůžu prvních diváků a jejích reakcí dočkat. Věřím, že předpremiéra v největším českém letním kině bude výjimečným zážitkem," uvedl Hartl.

"Amfiteátr má nyní kapacitu 7 tisíc diváků, věříme, že se zaplní co nejvíce. Několik tisíc diváků na jednom promítání by byl výjimečný a rekordní filmový moment," komentoval jeden z producentů filmu Ondřej Kulhánek za Bontonfilm Studios. Aktuálně by mělo být prodáno přes tisíc vstupenek.

Prvok, Šampón, Tečka a Karel vstoupí do běžné kinodistribuce 29. července. Původní premiéra byla přitom naplánována na závěr roku 2020. V hlavních rolích se představí Hynek Čermák, Martin Hofmann, David Švehlík a Martin Pechlát. Producentem snímku je Bontonfilm Studios a love.FRAME.