Borovan.media
Exkluzivní byznysové informace
 

Tým Lenky Kabrhelové spustí pro Seznam.cz nový podcast Hráči dne

17:04, 29. 3. 2022

Tým Lenky Kabrhelové (na fotce čtvrtá zleva), který nedávno přešel z Českého rozhlasu (podcast Vinohradská 12) do Seznam.cz (majitel Ivo Lukačovič), připravil pro internetovou firmu nový podcastový projekt. Nový audio pořad 5:59 bude vycházet každý všední den. První díl vyjde 11. dubna v 5:59 na Seznamzpravy.cz či na platformě Podcasty.cz a ve všech podcastových aplikacích.

"Ve zpravodajském podcastu 5:59 navážeme na formát, který jsme vyvíjeli uplynulé tři roky. Každý všední den nabídneme ucelený pohled na jedno zpravodajské téma, které hýbe světem kolem nás. V současnosti je víc než kdy jindy zjevné, že k orientaci v často překotném dění potřebujeme souvislosti a kontext. Podcast 5:59 nabídne už za minutu šest ty nejdůležitější informace pro start do nového dne. Dál budeme pracovat s originálním sound designem a experimentovat s možnostmi vyprávění," komentovala Kabrhelová.

V novém podcastu 5:59 budou stejně jako ve Vinohradské 12 pracovat na pozici editorů Pavel Vondra, Matěj Válek a Barbora Sochorová. Jejich úkolem je zajistit přípravu pro moderátorku a odpovídají za obsahovou kvalitu celého dílu. Sochorová kromě editorské práce zastává i pozici producentky. Nedílnou součástí týmu je Dominika Kubištová, která zajišťuje komunikaci na sociálních sítích, a zároveň je i koeditorkou podcastu. Hudební výbavy 5:59 se ujal hlavní sound designér Martin Hůla, který skládá veškerou hudbu.