reklama
reklama
Borovan.media
Exkluzivní byznysové informace
 

Vinařská komedie 3Bobule se dostala přes 100 tisíc diváků Hráči dne

07:57, 15. 7. 2020
Film Aleš Borovan

Komedie Martina Koppa 3Bobule (foto) pokračuje v sympatické jízdě českými kiny, které stále zápolí s následky pandemie čínského koronaviru (změna sociálního chování lidí). Po třech týdnech promítání hrubé kinotržby 3Bobule vystoupaly na 17,5 milionu korun. Lístek si koupilo 114 tisíc diváků. To na pokoronavirovou dobu není špatné, stále se to však nedá srovnávat s ciframi kinotrhu před pandemií.

Třetí pokračování komedie napsali Matěj Podzimek a Tomáš Vávra. Hudbu složil Jan P. Muchow. Za komedií z vinařského prostředí stojí opět producent a vinař Tomáš Vican, který kromě filmů Bobule a 2Bobule produkoval také snímek Bajkeři, dvě série seriálu Vinaři, a koprodukoval třeba filmy Lidice a Martin a Venuše.

Diváci rovněž chodili, na další, v pořadí již třetí verzi dokumentu V síti 18+, věnovanému sexuálním predátorům. V síti 18+ obsahuje explicitní záběry genitálií a sexuálních aktivit predátorů. Hrubé tržby za první týden promítání dosáhly téměř 2 milionů korun, návštěvnost činila 11 tisíc lidí.