reklama
reklama
Borovan.media
Exkluzivní byznysové informace
 

Vrcholové vedení Knihobotu posiluje bývalý manažer Rohlíku, pomůže s expanzí Hráči dne

09:50, 12. 12. 2023

Online antikvariát Knihobot posiluje vrcholový management. Číslem dvě v Knihobotu se jako interim COO stává Ladislav Bárta (foto). Jeho úkolem bude pomoci Dominiku Gazdošovi s vedením firmy a připravit provoz na rozšiřující se německý trh. V Knihobotu se s Bártou zatím domluvili na šestiměsíční spolupráci. Nová posila je první z tváří nově vznikajícího C-level týmu, který Knihobot vzhledem ke svému očekávanému růstu nyní buduje.

Bárta má za sebou má několikaleté působení ve e-commerce skupině Rohlík Group, kde odpovídal za provoz čítající dva sklady a více než 800 zaměstnanců, později pak vedl expanzi firmy do šesti zemí Evropy. V minulosti pracoval také jako head of innovation v rámci skupiny ČEZ.

"Mám velkou radost, že se nám podařilo Láďu získat pro naši věc. Z Rohlíku má bohaté zkušenosti s expanzí do zahraničí, a to je právě to, co nyní potřebujeme," komentoval spoluzakladatel a CEO Gazdoš. "Jeho cílem je připravit celou organizaci na až 20násobný růst, který by měl brzy přijít v případě úspěchu zejména na německém trhu. Sám Gazdoš se pak chce zaměřit na strategii Knihobotu a více strategicky posouvat jednotlivé týmy," tvrdí firma.