Borovan.media
Exkluzivní byznysové informace
 

Vydavatelství Economia pro Spotlight najalo další novinářku, Zuzanu Tvarůžkovou Hráči dne

17:11, 31. 1. 2024

Tak to bude ještě zajímavé. Jako náhradu za odejitou novinářku Lindu Bartošovou angažoval mediální dům Economia (majitel Zdeněk Bakala) pro streamovací pořad Spotlight další novinářku Zuzanu Tvarůžkovou (foto). Bartošová na sebe upozornila zejména woke vyjádřeními na sociálních sítích. Podle člena managementu Economie Tomáše Skřivánka (viz odkaz na rozhovor dole) stál za jejím koncem ve Spotlightu především vzájemné neshody s další moderátorkou pořadu Světlanou Witowskou. Spotlight se streamuje na serveru Aktuálně.cz. Tvarůžková dříve moderovala Interview ČT24.

Tým Spotlightu se rozšíří také o Oldřicha Neumanna, studenta žurnalistiky, který na částečný úvazek dosud pracoval v České televizi. Před prezidentskými volbami moderoval studentskou debatu Zavolíme! a historicky první společný rozhovor s prezidentem republiky a první dámou.

Spotlight podle tvrzení Economie v nejsilnějších měsících dosahuje přes tři miliony views a poslechů a za necelý rok existence nasbíral přes 21 milionů přehrání.