reklama
reklama
Borovan.media
Exkluzivní byznysové informace
 

Výjimečné setkání ředitelů Novy: Petr Dvořák se po letech oficiálně potkal s Vladimírem Železným Hráči dne

09:21, 14. 3. 2024
Televize Aleš Borovan

Kultovní setkání. Při příležitosti 30ti letého výročí startu TV Nova se v pražském Obecním domě setkali v úterý 12. března takřka všichni ředitelé televize na jednom místě - (zleva doprava) Christoph Mainusch, Petr Dvořák, Vladimír Železný (i se svými legendárními brýlemi), Daniel "Legenda" Grunt a Jan Vlček. Chybí jen Jan Andruško, který největší komerční televizi šéfoval v letech 2011 až 2013, a Klára Brachtlová, která Nově ředitelovala společně s Vlčkem v letech 2019 až 2022.

Je fajn, že Novu konečně napadlo i navzdory bolístkám z minulosti pozvat otce zakladatele Vladimíra Železného, jehož absence na večírku k 25 letům trvání stanice byla menší ostuda. Tento týden se tak podařilo uskutečnit vůbec historicky první setkání většiny ředitelů TV Nova.

Mimochodem, to setkání Železného a Dvořáka stále nepostrádá jistou pikanterii. Veteráni televizního trhu mají stále v paměti okolnosti Železného odchodu z čela Novy, kdy mu byl doslova ze dne na den zamezen vstup do kanceláře. Celé to proběhlo v roce 2003, když tehdejší manažer PPF Petr Dvořák nastupoval na Železného post (PPF do Novy poprvé vstoupila v roce 2002).