Borovan.media
Exkluzivní byznysové informace
 

Z čela chystané CNN Prima News odchází Ondráček, nastupuje vedoucí triumvirát Hráči dne

13:16, 3. 12. 2019

Výrazné personální zemětřesení v přípravném týmu pro spuštění nového zpravodajského kanálu CNN Prima News. Z projektu odchází dosavadní ředitel zpravodajství skupiny Prima Martin Ondráček, jeho pozice zaniká. Redakce bude vedena Redakční radou CNN Prima News ve složení: ředitelka News Production Eliška Čeřovská (foto), ředitelka News Gathering Petra Benešová a ředitel Online News Tomáš Večeřa. Tato rada se zodpovídá přímo řediteli Prima Group Marku Singerovi.

Zpravodajský tým se na začátku prosince stěhuje do nově zrekonstruované budovy Vinice skupiny Prima v Praze na Vinohradské ulici. "V tuto chvíli se v nové budově dokončuje jedno z nejmodernějších televizních studií v Evropě, naznačil Singer. Celková plocha studia CNN Prima News je téměř 300 m².

Nyní podle Primy začíná několikaměsíční tréninková fáze, kdy se celý tým musí naučit obsluhovat jak nové technologie, tak i moderní vysílací studio. Zároveň pod vedením odborníků ze CNN začne školení výrobních postupů, nutných ke zvládnutí kvality vysílání na úrovni CNN. Stanice by měla odstartovat někdy na jaře 2020.