reklama
reklama
Borovan.media
Exkluzivní byznysové informace
 

Zachovo rádio Spin se z Prahy rozšiřuje do regionů Česka Hráči dne

16:11, 31. 3. 2022

"Raperské" rádio Spin, které spadá pod Radio United Broadcasting (miliardář Ivan Zach) se rozšiřuje do regionů České republiky. Od 1. dubna si ho budou moci naladit posluchači v Liberci, Hradci Králové, Havlíčkově Brodě, Jihlavě, Táboře, Českých Budějovicích, Plzni a Karlových Varech. Doposud mohli rádio Spin poslouchat pouze v Praze. Aktuální poslechovost by měla být cca 50 tisíc posluchačů týdně, dalších 50 tisíc poslouchá Spin digitálními cestami. Podle zástupců stanice by rozšíření do regionů mělo oslovit dalších 200 tisíc posluchačů.

"Společně s rozšířením obsahu rádia Spin do dalších regionů přinášíme nejen updatovanou verzi loga, ale také nový slogan: Nejvíc rapu v rapublice, který vychází z hudebního zaměření stanice," uvedl ředitel Spinu Roman Blinka (foto). "Kromě hudby se rádio Spin bude dále zaměřovat na poskytování dopravních informací pro řidiče, kulturního a společenského servisu a ve zpravodajství klást důraz převážně na rap a klíčové sportovní události nejen v republice."

Rádio Spin je městskou hudební stanicí, která se zaměřuje na mladší cílovou skupinu (12 až 29 let) poslouchající hip hop, rap a r´n´b. Do Radio United Broadcasting kromě Spinu spadá rovněž Radio Kiss, Rádio Beat, Country Radio, Signál rádio a Radio 1.