Borovan.media
Exkluzivní byznysové informace
 

Zahraniční expanzi Mobilního Rozhlasu bude řídit Komenda Hráči dne

13:35, 3. 1. 2022

Start-up Munipolis Ondřeje Švrčka, který v Česku funguje pod značkou Mobilní Rozhlas (přenos informace od státu a samospráv k občanům), se více zaměří na globální expanzi. Tu bude řídit Zdeněk Komenda (foto), který dříve vedl expanzi vyhledávače letenek Kiwi.com. Více než 6 let zde působil v nejužším vedení jako chief business development officer. Byl zodpovědný za navazování klíčových partnerství po celém světě (celkem jich zajistil více než 2000 se společnostmi všech velikostí) a vedení mezinárodního týmu o více než 70 lidech s několika pobočkami na všech kontinentech.

"Podobná mise mě nyní čeká i v Munipolis. Připojil jsem se k projektu, abych pomohl s transformací firmy z českého start-upu na mezinárodně působící společnost. Mým hlavním úkolem je vybudování organizace, která bude mít vedle brněnské centrály i lokální zastoupení v různých regionech světa. Stavím tedy mezinárodní tým, který má ambici zajistit rychlou a hladkou expanzi mimo Česko," uvedl Komenda.

Služba v současnosti působí na čtyřech evropských trzích (Česko, Slovensko, Německo a Bosna a Hercegovina) a má ambici stát se globálním řešením, které bude fungovat na všech kontinentech včetně lokálních poboček.