reklama
reklama
Borovan.media
Exkluzivní byznysové informace
 

Zápasy Ligy mistrů bude pro O2 TV Sport moderovat Bouček Hráči dne

Sportovní televize Petra Kellnera O2 TV Sport hlásí novou moderátorskou posilu. Ve studiích Ligy mistrů se představí zkušený moderátor Libor Bouček (foto; rovněž Evropa 2, showbyznysové eventy atd.). "V určité fázi profesní kariéry je dobré dát průchod vášni. Fotbal miluji. Jsem rád, že se znovu mohu spojit s Ligou mistrů, nejcennější sportovní značkou na světě," prohlásil Bouček, který nově doplní tým vedený šéfem fotbalové sekce Petrem Svěceným.

O2 TV Sport rovněž posiluje obsah. Operátor O2 Czech Republic prodloužil o další tři sezony (až do roku 2022) televizní práva na kompletní tenisový okruh WTA, který bude vysílat sesterský kanál O2 TV Tenis. "S kompletním okruhem WTA pokračujeme v plném rozsahu. Jen v roce 2018 jsme odvysílali živě 4 630 hodin ze 47 turnajů, což je i v rámci světového porovnání rekordní porce přenosů," doplnil výkonný ředitel O2 TV Sport Marek Kindernay.

Již v pátek 9. srpna odstartuje v O2 TV stanice Premier Sport, která odvysílá jak v SD i v HD kvalitě ostrovní fotbal včetně anglické Premier League. Operátor O2 umožní všem fanouškům sledovat přenosy na novém kanále až do konce léta zdarma. Stanice je zařazena do tarifů O2 TV L a O2 TV XL.