Borovan.media
Exkluzivní byznysové informace
 

Zážitkový portál Slevomat má nového finančního a komerčního ředitele Hráči dne

14:52, 8. 3. 2023

Cestovní a zážitkový portál Slevomat mění nejvyšší management. Novým komerčním ředitelem se stal Matěj Dvorský (foto), jako finanční ředitel nastoupil Martin Krajhanzl (ex-Carvago). Dosavadní CEO Slevomatu Ladislav Veselý nově v rámci skupiny Secret Escapes zastává roli executive director Slevomat Group, kam spadá také cestovní portál Skrz.cz a slovenský Zlavomat.

Dvorský přichází do Slevomatu ze společnosti Skrz.cz, kde působil osm let, z toho poslední čtyři roky jako CEO. "Pomohl jsem firmu provést náročnou transformací ze slevového agregátoru na vyhledávač dovolených, a to z části v covidem poznamenaných letech, kdy segment cestování dostával hodně zabrat. Skrz se dostal do bodu, kdy má jasně definovanou vizi a rozjeté projekty, které mu pomůžou té vize dosáhnout," uvedl Dvorský. Ve Slevomatu bude mít na starost vedení týmů výkonnostního marketingu, CRM a datové analytiky akvizici a retenci zákazníků.

Vedením Skrzu byla pověřena jakožto provozní ředitelka Markéta Červenková, která ve firmě doposud zastávala roli marketingové ředitelky.