Borovan.media
Obchod exkluzivními informacemi
 

Zisková reklamka Triad Advertising má novou výkonnou ředitelku, Jankovičová se věnuje strategiiHráči dne

15. 4. 2019

Reklamní agentura Triad Advertising má novou výkonnou ředitelku. Tou se stává Magdalena Křížová (vpravo), která dosud vedla jeden z týmů z pozice account director & teamleader. Nahrazuje spolumajitelku (10 procent, zbytek slovenský Triad) a zakladatelku Triad Advertising v Praze Petru Jankovičovou (vlevo). Ta se po sedmi letech v čele firmy bude naplno věnovat strategickým projektům a rozvoji agentury.

"Triad vznikl a vyrostl v době, kdy na trhu panoval velký hlad po digitálních agenturách. Trh se ale mění, a od nás se čím dál častěji očekává strategická a konzultantská role – což platí i vzhledem k digitální transformaci, kterou naši klienti aktuálně procházejí," uvedla Jankovičová. "Triad se tedy zbavil nálepky čistě digitální agentury a většinu zadání v současnosti tvoří komplexní strategie a řešení, která fungují bez ohledu na zvolený mediatyp."

Kreativní agentura poskytuje dlouhodobý servis klíčovým klientům, mezi něž patří portfolio Plzeňského Prazdroje (Pilsner Urquell, Gambrinus, Velkopopovický Kozel, Frisco a Kingswood), Raiffeisen Bank, Savencia Fromage (Pribináček, Lučina, Král Sýrů, Ille de France, Bambino), Ugo, Chupa Chups nebo Hasbro. Globálně pracuje pro 13 exportních trhů Velkopopovického Kozla a pro region CZ SK HU pro IKEA.

Triad loni utržil 88 milionů korun, o 13 milionů méně než v roce 2017. Čistý zisk spadl ze 6 milionů na 3,7 milionu.

Odběr newsletteru:

reklama

Odběr newsletteru:

Přihlášení

Krátce

 • Vltava Labe Media: novými členy dozorčí rady vydavatelství se stali hoši z Penty - Marián Slivovič (investiční ředitel, aktivity skupiny v bankovním sektoru, masoprůmyslu, Prima banka) a Peter Andits (investiční manažer Penty).

 • Info.cz: konzervativní zpravodajský server, ve kterém má podíl miliardář Daniel Křetínský, spouští nový podcast s názvem Insider. Ten se zaměřuje na zákulisí businessu, politiky a médií. Pořad uvádí šéfredaktor Info.cz Michal Půr spolu s vydavatelem Tomášem Jirsou.

 • Publicis Groupe: komunikační skupina s aktivy i v Česku koupila datovou firmu Epsilon. Objem akvizice je 4,4 miliardy dolarů. Epsilon se specializuje na využití klientských dat pomocí vlastních platforem. Zaměstnává přibližně 9 tisíc lidí včetně 3700 datových specialistů a 2 tisíc technologických expertů.

reklama

Hit dne

Avengers: Endgame, další trailer.

 • Na turné

  Mandrage
  24. 1.30. 3.
 • Castingy

  Televize Barrandov shání zájemce o účast na natáčení pořadu Soudce Alexandr. Věk 20 až 70 let. Termín 22. a 23. září.

Recenze

Teroristka

Sympatický film, který by si však možná zasloužil delší a pečlivější práci dramaturga. Zatímco téma vyhoření vztahu, stárnutí a touha po změně u předchozího snímku Teorie tygra bylo padesátníkovi Radkovi Bajgarovi (v obou případech scénář a režie) evidentně blízké, díky čemuž film vyznívá lehce, energicky a uvěřitelně, u tragikomedie Teroristka musel hlavní autor více fabulovat a více balancovat na křídlech fantazie.

Ne všechny Bajgarovy nápady se podařilo ukočírovat nebo dotáhnout do konce. Jsou to povětšinou drobnosti, které však znalého diváku trochu dráždí: členové mysliveckého spolku pálí v obydlené zóně a mimo hon, jako by se nechumelilo, jindy další myslivec pohřbívá v pohodě mrtvého psa do země hned vedle řeky, elektrika do hlučící hospody vede externě tlustým kabelem přes jakýsi plot, takže není problém jej přeseknout, kriminálník, který se bojí vězení, ale ochotně spolupracuje s amatérem na přípravy vraždy atd. atd. Téma malého regionálního zla/šikany a vzpoury proti němu je jako tanec na platu s vejci - je to jemná hodinářská práce, kde hodně záleží na detailech.

Všechny tyto rezervy však zhusta přebíjí dva fantastické herecké výkony v hlavních rolích - Iva Janžurová coby učitelka, která celý život hlásala slušnost, aby v důchodu poznala, že na hrubý pytel patří hrubá záplata, a Martin Hofmann balancující na hraně mezi buransky mazaným lokálním šíbrem a bezcitným sociopatem. Zejména Janžurová v sobě umně dokáže skloubit tragiku i komiku osamělého outsidera na sebevražedné misi. Možná jen ten závěr sklouzává zbytečně do rozverné frašky, která trochu překrývá Bajgarův vážný apel na slušné lidi: braňte se. Bylo by škoda, kdyby zapadl.