Borovan.media
Exkluzivní byznysové informace
 

Zmatek kolem startu TV stanice CNN Prima News graduje, Skylink možná prozradil, co neměl Hráči dne

13:13, 17. 4. 2020

Čekání na start nového zpravodajského kanálu CNN Prima News (Prima Group miliardáře Ivana Zacha) se překlápí v pořádný zmatek. Satelitní operátor Skylink čerstvě uvedl, že start TV stanice s licencí CNN je naplánován na 26. dubna. Původní před-koronavirové plány přitom podle informací Borovan.cz údajně počítaly s datem kolem 11. dubna. "CNN Prima News HD bude naladěn na předvolbě 29 a bude k dispozici všem zákazníkům Skylinku s balíčky Digital, Smart, Multi, Kombi, Flexi 10 a Komplet a dostupný bude také v rámci živého vysílání se službou Skylink Live TV," uvedli zástupci Skylinku.

Proti informaci Skylinku ohledně data startu se však Prima Group ohradila. "Datum 26. dubna není platné, v tento den CNN Prima NEWS vysílat nezačne. Detaily ke startu multimediální zpravodajské platformy oznámíme už v nejbližších dnech," uvedla Gabriela Semová z tiskového oddělení Primy. Je však otázka, proč by si Skylink je tak vymýšlel. Podle informací Borovan.cz byl 26. duben jedním z dat, o kterých se na Primě diskutovalo. Nyní je však již neaktuální.

CNN Prima News, která se staví od loňského roku, je nová zpravodajská stanice, která bude přinášet divákům 24 hodin denně 7 dní v týdnu programový obsah v podobě domácího a mezinárodního zpravodajství, a to i díky síti reportérů CNN po celém světě. Redakce CNN Prima News je vedena Redakční radou CNN Prima News ve složení: ředitelka News Production Eliška Čeřovská, ředitelka News Gathering Petra Benešová a ředitel Online News Tomáš Večeřa. Tato rada reportuje přímo ředitelovi TV Prima Markovi Singerovi.