Borovan.media
Exkluzivní byznysové informace
 

Zpěvák Marek Ztracený vyjede na speciální koncerty Tour de léto Hráči dne

08:09, 18. 6. 2021

Zpěvák a skladatel Marek Ztracený (foto) přichází s novým konceptem letního turné. Jeho tým připravil speciální sérii koncertů s názvem Tour de léto. Celkem dvacet vystoupení proběhne na "zajímavých a výjimečných místech po celé republice, v blízkosti kulturních památek, v parcích anebo v krásné přírodě". Kromě Ztraceného a jeho hudebních hostů se zde představí známí herci, sportovci, kuchaři a další zajímavé osobnosti.

Program je doplněn o workshopy, hry, zóny pro děti či kavárny a další zajímavosti. Celé odpoledne Ztracený a jeho tým přichystal tak, aby se mohl potkat se svou Ztracenou rodinou a ostatními fanoušky. Podobný koncept v uplynulých letech nabídli fanouškům kapely Kryštof nebo Chinaski. Podle zástupců organizátorů Tour de léto je na několika místech již vyprodáno.

"Myšlenka těchto koncertů je dát fanouškům něco navíc. Něco, co běžně nezažijí, a hlavně jde o to, užít si léto. Říkal jsem si, že ta omezení počtu návštěvníků nějak využijeme, a uvědomil si, že když nemůže být na koncertě tolik lidí, tak o to víc se jim můžeme věnovat. Budeme mezi nimi celé odpoledne a je to docela výzva. Taky jsem si uvědomil, že když jsem začínal kariéru, hrál jsem pro patnáctileté holky, které se mnou ale příjemně stárnou a dnes jim je okolo třiceti a mají děti. Rád bych jim nabídl místo, kam můžou přijít s celou rodinou a pobavit se všichni," uvedl Ztracený.