Borovan.media
Exkluzivní byznysové informace
 

Zpěvák Marek Ztracený vyprodal stadion v pražském Edenu a přidává další termín Hráči dne

14:59, 14. 10. 2022

Prvotřídní showbyznysový výkon. Tým písničkáře a zpěváka Marka Ztraceného (foto; vlastním jménem Miroslav Slodičák) hlásí, že chystaný koncert na stadionu v pražském Edenu v roce 2023 se vyprodal během necelé hodiny (!). Kapacita koncertu je přitom přes 30 tisíc lidí. Management Ztraceného proto přidává druhý termín, rovněž v červnu 2023.

"Oficiální prodej začal včera v sedm, v osm hodin už nebylo možné si vstupenku koupit. Většina fanoušků, kterým prodejní systém v jednu chvíli ukazoval "jste 9000. v pořadí", se však nakonec lístků nedočkala a okamžitě začali na sociálních sítí zpěváka přesvědčovat, ať přidá druhý termín. Ten se rozhodl jejich přání vyslyšet," uvedl David Landštof ze Supraphonu.

"Nemohl jsem tomu uvěřit. Nikdy nezapomenu na ten moment, kdy se ke mně ta zpráva o rekordním vyprodání Edenu dostala. Stál jsem a bál se, že se probudím. Chci všem fanouškům poděkovat za to, že to chtějí prožít s námi, a říct, že si toho moc vážím, že se mají na co těšit a taky že nebudou litovat. Omlouvám se všem, na které se nedostalo, a vnímám ty stovky a tisíce zpráv, jestli nepřidáme druhý termín. Neumím si představit, že bych vám řekl ne," komentoval Ztracený.