reklama
Borovan.media
Exkluzivní byznysové informace
 

Zpravodajská televize CNN Prima News nasadí nové noční zprávy Hráči dne

21:02, 17. 2. 2021

Zpravodajská televize CNN Prima News (majitel Prima Group) rozšíří  zpravodajský obsah. Od 1. března začne vysílat zpravodajství i v pozdních večerních hodinách před půlnocí. Kontinuální zpravodajství primácké stanice se tak "protáhne" o noční relaci od 23.00 hodin. "Večerní zprávy budou trvat třicet minut včetně počasí. Nebude to jen zpravodajský souhrn, budeme pro diváky zprostředkovávat aktuální vývoj klíčových událostí, o které není nouze ani v pozdních večerních hodinách a které mají možnost sledovat na CNN Prima News v průběhu celého dne. A chybět nebudou ani nejdůležitější očekávané události a novinky nadcházejícího dne,“ říká šéfredaktor CNN Prima News Pavel Štrunc (foto).

Změny se nedávno dočkaly Zprávy i v dopoledním vysílacím čase. Zpravodajský blok se rozšířil o dopolední relace, ke kterým přibyly i Zprávy+ v 10.30 a 11.30. "Ty vedle tradičního přehledu nejdůležitějších informací dne nabízí i rozhovory o aktuálních tématech s hosty z řad politiků, komentátorů a lidí z veřejného dění," uvedli zástupci Primy. Odpolední vysílání pak od začátku února posílily Zprávy z regionů s moderátorkou Markétou Fialovou.

Vedle obsahové části se rozšiřuje i zpravodajský tým. "Na novinky máme pozitivní ohlasy, i proto budeme zpravodajský obsah v našem vysílání dále posilovat," naznačil Štrunc.