Borovan.media
Exkluzivní byznysové informace
 

Zvládnutá prezidentská debata katapultovala Tománkovou na špičku moderátorského trhu Hráči dne

18:45, 26. 1. 2023
Televize Aleš Borovan

Profesionální a na českém mediálním trhu málokdy viděný výkon při moderování diskusního Superduelu: Bitvy o Hrad dělá z Terezie Tománkové (foto) moderátorskou hvězdu první velikosti (a neradi bychom to zakřikli). Pořad, ve kterém se prezidentští kandidáti Petr Pavel a Andrej Babiš střetli v živém vysílání před publikem, odvysílala včera hlavní Prima a CNN Prima News.

Tománková celou debatu moderovala s přehledem, věcně, korektně, přesně, nedala se odbýt s odpověďmi a hlavně, jev na českém mediálním trhu málokdy vídaný, pískala oběma kandidátům rovinu, stejným metrem. Jinými slovy, z jejího vystupování divák nemohl odhadnout její soukromé politické preference. To je výkon, o kterém by se například současnému Václavovi Moravcovi mohlo jen zdát.

Tománkové, která v druhé komerční televizi pracuje od roku 2000, přitom pomáhal stejně profesionální kolega Petr Suchoň, a vlastně celý tým zpravodajství Primy pod vedením Pavla Štrunce. Tománkové performance a celý Superduel tak nastavili dost vysokou laťku kvality a profesionality všem zbylým českým televizím a médiím.