Borovan.media
Exkluzivní byznysové informace
 

marketing

Distributor letáků Česká distribuční (VLM) má nového obchodního ředitele

08:06, 11. 5. 2022

Společnost Česká distribuční, která distribuuje akční letáky v České republice a spadá pod mediální dům Vltava Labe Media, má nového obchodního ředitele. Stal se jím Jaroslav Staněk (foto), který v České distribuční dříve působil na pozici provozního ředitele. Obchodní tým pod Staňkovým vedením bude v úzké kooperaci zejména s oddělením klientservisu, jeho aktivity se zaměří na udržení stávajícího portfolia klientů a hledání cest, jak oslovit a získat klienty nové.

"Nelehká období, jakým je toto, nabízí příležitost hledat a zkoušet nové cesty, jak oslovovat zákazníky. Mnoho klientů, včetně některých online e-shopů, taková situace přinutí vyzkoušet něco nového, tedy neadresnou distribuci. Ceny práce a všech vstupů strmě stoupají a naším úkolem bude vytvořit klientům takové podmínky, aby i přes tento trend vnímali tištěnou reklamu jako efektivní investici," uvedl Staněk.

..
Celý článek ⇢

Automobilka Škoda Auto bude mít novou šéfku komunikace, přichází z Volkwagen Group

15:03, 25. 4. 2022

Novou šéfkou útvaru Komunikace ve společnosti Škoda Auto se od 1. července 2022 stane německá manažerka Ariane Kilian (foto). Nahradí Jense Katemanna, který se 1. července..
Celý článek ⇢

Vondráček/WMC se zbavují podílu v agentuře Inhubo, zakládají vlastní agenturní tým

10:10, 21. 4. 2022

Reklamní skupina WMC/Grey (podnikatel Tomáš Vondráček; první zleva) se zbavuje 40ti procentního podílu v digitální marketingové agentuře Inhubo, který v této velikosti držela od..
Celý článek ⇢

Křetínského mediální firma mění TOP management

11:37, 19. 4. 2022

Do vrcholového managementu firmy Daniela Křetínského (foto) nastupuje manažer z rodiny prominentního českého politika. Nahradil člověka, který mezitím zamířil na vysokou pozici v komunikační skupině Publicis Groupe...
Celý článek pouze pro předplatitele ⇢

Velký OOH hráč BigBoard Praha kupuje odborný web o médiích a marketingu

08:07, 7. 4. 2022

Velký hráč na trhu s venkovní reklamou BigBoard Praha kupuje majoritu v Mediáři.cz, odborném webu zaměřeném na marketing a média. BigBoard kupuje 70 procent..
Celý článek ⇢

Business Factory rozjíždí novou marketingovou agenturu pro rozšířenou realitu

08:25, 30. 3. 2022

Agentura Business Factory si chce ukousnout ze vznikajícího a rostoucího koláče marketingových investic do rozšířené reality (augmented reality - AR). Společně s Pavlem Maxem Vicencem (ARfest Prague; na fotce vpravo) začíná budovat novou firmu Xnauts.io, zaměřenou na segment AR...
Celý článek ⇢

Technologická a kreativní skupina Etnetera rozšiřuje řady spolumajitelů

15:29, 23. 3. 2022

Aktuální změny vychází z nedávno schváleného zapojení TOP manažerů Etnetera Group do opčního programu a jejich přímé účasti na hospodářském výsledku skupiny. Její souhrnný obrat se pohybuje v nižších stovkách milionů korun, čistý zisk v desítkách milionů...
Celý článek pouze pro předplatitele ⇢

Obrat technologické skupiny BiQ (ex-BOOTIQ) se blíží půl miliardě korun

10:39, 20. 3. 2022

Technologická skupina BiQ Group (vývoj, e-commerce, marketing), za kterou stojí InteFi podnikatele Lukáše Nováka, v loňském roce dosáhla podle vlastních údajů..
Celý článek ⇢

Za skupinu Media Bohemia bude mluvit Nevoralová

18:46, 18. 3. 2022

Novou manažerkou komunikace mediální skupiny Media Bohemia (Rádio Blaník, Hitrádia, Fajn Radio, Rock Radio atd.) se od dubna stane Zuzana Nevoralová (foto). V rámci..
Celý článek ⇢

Agentura Sport Invest Marketing zvedla tržby nad 130 milionů

12:08, 12. 3. 2022

Velká agentura Sport Invest Marketing, která propojuje známé a úspěšné sportovce s komerčními značkami (sportovní management a marketing), za poslední fiskální rok..
Celý článek ⇢