Borovan.media
Exkluzivní byznysové informace
 

Objednat předplatné zde

Borovan.cz je rozdělen na placenou a neplacenou část. Předplatitel získá přístup k exkluzivním zprávám z mediálního, showbyznysového, internetového nebo agenturního trhu, které na trhu nenabízí žádný jiný subjektPlus každý předplatitel má samozřejmě přístup do archivu, tedy k dalším stovkám exkluzivních zpráv.

Jak získat přístup do placené části

Kontaktujte nás na emailu info@borovan.cz a nezapomeňte prosím uvést fakturační údaje a jaký druh licence si chcete objednat (viz níže). Obratem vám zašleme příslušnou fakturu. Po připsání peněz na konto vám pošleme přístupové jméno a heslo. Anebo využijte rychlou platbu přes PayPal (viz níže).

Podmínky užití licence a fungování hesla zde. Majitel licence je s těmito podmínkami srozuměn.

Licence je klouzavá - její počátek záleží vždy na vás a na připsání peněz na náš účet. Licenci je rovněž možné platit kreditní kartou nebo PayPalem.

Individuální licence

Platí pro jednu osobu, to znamená, že na dané heslo se v daný čas může vždy přihlásit právě jeden uživatel. Za čtvrtletní předplatné (klouzavá doba) zaplatíte 4 499 korun. Pololetní předplatné stojí 6 699 korun. Za roční předplatné exkluzivních informací zaplatíte 9 999 korun.

Multilicence

Pro přístup více osob (jedná se vlastně o množstevní slevu pro více hesel) do placené části Borovan.cz můžete zvolit jednu z následujících variant (rovněž dole vlevo v boxu Skupinové). Objednávka multilicence běží čistě prostřednictvím faktury:

A) přístup 2 uživatelů. Za roční předplatné zaplatíte 16 500 Kč.

B) přístup 3 uživatelů. Za roční předplatné zaplatíte 21 000 Kč.

C) přístup 4 uživatelů. Za roční předplatné zaplatíte 24 000 Kč.

D) přístup 5 až 6 uživatelů. Za roční předplatné zaplatíte 27 000 Kč.

E) přístup 7 až 10 uživatelů. Za roční předplatné zaplatíte 33 000 Kč

F) přístup 11 až 49 uživatelů. Za roční předplatné zaplatíte 48 000 Kč.

Důležité upozornění pro přihlašování ze zahraničí: náš poskytovatel hostingu má nastavenu ochranu před robotickými útoky. Projevuje se tak, že při přihlašování ze zahraničí (nebo ze zahraniční IP adresy) se objeví ještě jedno formulářové okénko, do kterého se musí dvakrát vyplnit zkratka „cms“ (je to tam napsané, ale trochu nesrozumitelně).

Platba Paypalem nebo kartou: vzhledem k problémům na straně PayPal prosím tuto možnost nepoužívat. Pokud potřebujete rychle vytvořit uživatelský účet, pošlete email na adresu: info@borovan.cz, do předmětu napište "Rychlý přístup na Borovan.cz". Díky.

Pokud se systém nechová jak má/není možné z nějakého důvodu dokončit registraci/vytvořené přihlašovací údaje nefungují, kontaktujte mne na emailu info@borovan.cz, rychle to vyřešíme. Děkuji.

Skupinové

2 uživatelé, roční předplatné 16 500 Kč

3 uživatelé, roční předplatné 21 000 Kč

4 uživatelé, roční předplatné 24 000 Kč

5 - 6 uživatelů, roční předplatné 27 000 Kč

7 - 10 uživatelů, roční předplatné 33 000 Kč

11 - 49 uživatelů, roční předplatné 48 000 Kč

Individuální

Čtvrtletní
4499 Kč

Pololetní
6699 Kč

Roční
9999 Kč