Stejně jako proces odcházení předchozího ředitele České televize Jana Součka (viz zde), tak i probíhající volba nového ředitele ukazuje veřejnoprávní televizi jako místo zmítané zákulisními hrami, hádkami, odtržeností od reality, rozkladem loajality a elementárních manažerských procesů. Poraženými jsou koncesionáři a rovněž vládní koalice, která nedávno poplatníky donutila platit za tento chaos ještě vyšší peníze (zde)...
Celý článek ⇢