Že se vláda v souvislosti s komplikovaným tématem dezinformací vydává na minové pole, se vědělo již při nástupu kabinetu Petra Fialy před půl rokem. Že však tuto oblast tak tragicky nezvládne, že z toho udělá tak moc zpackanou frašku, to čekal jen málokdo. Vzhledem k tomuto průšvihu je ve slušné demokracii jediným možným vyústěním rezignace vládního zmocněnce pro oblast médií a dezinformací Michala Klímy (foto)...
Celý článek ⇢