Česká televize a Český rozhlas se začínají připravovat na možnost, že zákonodárci schválí poslanecký návrh, podle kterého by koncesionářské poplatky nemuseli platit senioři nebo firmy do padesáti zaměstnanců. Managementy obou institucí odhadují, že by projednávaná novinka nechala v rozpočtech díru v řádu stovek milionů korun. Nutná by pak byla redukce personálních stavů veřejnoprávní televize a veřejnoprávního rozhlasu...
Celý článek ⇢