Borovan.media
Exkluzivní byznysové informace
 

Seznam.cz Rychlovky

07:43, 9. 11. 2023

Seznam.cz: redesignuje bulvární online server Super.cz, který prošel technologickou i grafickou inovací. "Zatímco původní design před bezmála 13 lety předpokládal, že uživatel bude službu sledovat primárně na stolním počítači, nová verze už počítá s využitím zejména na mobilním telefonu." Velká část fotografií a videomateriálů je nyní prezentována vertikálně. Novinkou je nasazení formátu stories - krátkých příběhů a upoutávek, které jsou novým nosným vizuálním i obsahovým prvkem. Redakce Super.cz připravuje také několik nových video pořadů.

Součástí změn není jen nová grafika a rozšíření obsahového záběru. "Redesign Super.cz jsme spojili s přesunem na naši společnou publikační platformu ČNS X," uvedl Jiří Vítek, ředitel Divize obsahových služeb a sociálního ekosystému.

"Zaměříme se i na společenská témata za hranicí šoubyznysu, která hýbou českým i zahraničním děním. Připravujeme také novinky jako jsou glosy, módní policie, kvízy a další formáty. Chceme být hravější a interaktivnější," doplnila Lucie Sieglová, šéfredaktorka Super.cz.